Holzmann Maschinen
Categorie
Korting / Afgeprijsd
Beoordeling
Voorraad
1 - 24 van 282
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen ESZ250D_230V Elektrische kabeltakel Draagkracht (met keerschijf) 250 kg Draagkracht (zonder keerschijf) 125 kg
Holzmann Maschinen ESZ250D_230V Elektrische kabeltakel Draagkracht (met keerschijf) 250 kg Draagkracht (zonder keerschi Elektrische takel, uitstekend geschikt voor het heffen en…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen TFM610V_230V Tafelfrees 230 V
Met de Holzmann tafel freesmachine kunt u exact en precies frezen wat u dient te frezen. De machine is met zijn grootte en kwaliteit geschikt voor zowel de hobby als de professionele klusser. De…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen ESZ500D_230V Elektrische kabeltakel Draagkracht (met keerschijf) 500 kg Draagkracht (zonder keerschijf) 250 kg
Holzmann Maschinen ESZ500D_230V Elektrische kabeltakel Draagkracht (met keerschijf) 500 kg Draagkracht (zonder keerschi Elektrische takel, uitstekend geschikt voor het heffen en…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen Holzmann AB1085PRO Werkbok In hoogte verstelbaar, Opklapbaar 590 kg (b x d) 1085 mm x 632 mm 9.3 kg 1 stuk(s)
Deze schraag/ zaagbok is gemaakt van hoogwaardig staal. Door de stevige constructie kan er maar liefst 590 kilogram per schraag op rusten. De hoogte is instelbaar tussen de 61,8 en 82 centimeter en…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen Soldeerpistool 230 V 200 W 70 - 500 °C
Soldeerpistool - LP700 Kenmerken snel verwarmingsproces instelbare temperatuur: Gebied A: 70-200 ° C voor het snijden van polyschuim Bereik B: 200-350 ° C voor…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen Stemboor
De Holzmann STM26B Stemboor vierkant is een handig gereedschap om perfect vierkante gaten te boren in hout en andere materialen. De set wordt geleverd met zes opzetstukken in verschillende maten (6,…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen KB1300A KB1300A Werkbok 150 kg 6.6 kg 1 stuk(s)
Holzmann Maschinen KB1300A 1 stuk(s) Stabiele, goed staande stalen vierkante buisinklapbaar en ruimtebesparendin de hoogte verstelbaarmet veiligheidsborgpen/klikharkenwerkt zijdelings wegglijden…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen KSB315SET KSB315SET Cirkelzaagbladset 315 x 30 mm 1 set(s)
Dit is een gestanst zaagblad, deze bladen hebben een positieve tandhoek en zijn te gebruiken in handcirkelzagen en tafelcirkelzagen. Het KSB1KSB315SET zaagbladset is 315 x 3.2 x 30 mm. Sterk robuust…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen EHH110_230V Elektrische schaafmachine Schaafbreedte: 110 mm 1200 W
Met de Holzmann elektrische schaafmachine kan je gemakkelijk je hout schaven zoals jij dat zelf wil. Met een schaafbreedte van 11cm kan je zeer precies aan het werk gaan. De schaafmachine heeft…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen WST10 Werkbank 7.5 kg Rood
De werkbank WST10 van Holzmann is de ideale hulp bij uw werk. De lichte, opvouwbare en eenvoudig te transporteren werkbank heeft een werkoppervlak van vormvaste MDF-platen. Bovendien heeft deze…
Holzmann Maschinen
Bandzaagblad 1575 x 6 x 0,36 mm 14 TPI Holzmann Maschinen BSB230B6
Bandzaagblad 1575 x 6 x 0,36 mm 14 TPI Holzmann Maschinen BSB230B6 Bandzaagblad 1575x6x0,36mm 14 ZpZ Holzmann Maschinen SB230B6 N/A De teksten voor dit artikel zijn automatisch…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen OBF1200 OBF1200_230V Bovenfreesmachine 1200 W
Met de Holzmann OBF1200 haal je een gebruiksvriendelijke bovenfrees in huis. Door het ergonomische design met softgrip ligt deze bovenfrees namelijk lekker in de hand. Bovendien is hij door het…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen PW3040KIPP PW3040KIPP Platenwagen
Holzmann Maschinen PW3040KIPP PW3040KIPP Platenwagen De HOLZMANN plaatwagen PW3040KIPP voor max. Belading van 136 kg en zwenkbare transportsteun (transportstand in verticale…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen DSM150PS_230V DSM150PS_230V Polijstmachine 520 W 150 mm
Polijstmachine - DSM150PS Hoogtepunten onderhoudsvrije inductiemotor en nulspanningsvrijgave Industriële uitvoering geschikt voor continu gebruik …
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen WB120FOLD Werkbank (b x h x d) 1205 x 1620 x 825 mm
De HOLZMANN WB120FOLD is de perfecte werkbank als u eenmaal niet zo veel ruimte ter beschikking heeft. Dankzij de inklapbare werkbank kan deze tot een minimale grootte ruimtebesparend worden…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen BT203-914_230V Band- en schotelslijper 550 W 20.3 cm
Band- en schijfschuurmachine: Holzmann BT203-914Kenmerken:motorvermogen S1 in W: 550snelheid in min-1: 2850draaibare aluminium tafel voor plaat- en…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen FLEX01 Mobiele inklapbare werktafel 15 kg
Holzmann Maschinen FLEX01 Mobiele inklapbare werktafel 15 kg De mobiele inklapbare werktafel FLEX01 van HOLZMANN met praktische draaggreep, morsen en MDF-werkblad. Snel en…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen ED300ECO_230V Metaal Draaibank 400/560 W
Tafel draaibank - ED300ECO Eigenschappen Doe-het-zelf-model met een compact ontwerp met draadspindel voor draadsnijden of automatisch langsdraaien Prismabedgeleiders…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen SB 4115N Kolomboormachine 400 W
Holzmann Maschinen SB 4115N Kolomboormachine 400 W Kolomboormachines SB 4115N Vermogen: 400 W 12 snelheden Boordiameter (max.): (staal) 16 mm Boordiepte max.: 60 mm Uitvoering:…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen BT75_230V BT75_230V Band- en schotelslijper 250 W 125 mm
De Holzmann Schijfschuurmachine onderscheidt zich dankzij de gelijkblijvende snelheid en is daarom ideaal voor het fijne werk. Product voordelen…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen RWH180ALU Verrijdbare autokrik 1.8 t Werkhoogte: 8.5 - 47 cm
HOLZMANN RWH180ALU rolkrik 1.8tKenmerken: Aluminium constructie vermindert het eigen gewicht, dus gemakkelijk manoeuvreren mogelijk Top vakmanschap en hoge…
Holzmann Maschinen
Afkantbank-guillotineschaar AT200 Holzmann Maschinen AT200 1 mm
Afkantbank-guillotineschaar AT200 Holzmann Maschinen AT200 1 mm Afkantbank-guillotineschaar AT200 Ideaal voor modelbouw en kleine buigwerkzaamheden Technische spec.: Afmeting,…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen TS305_230V H011300014 Schotelslijper 750 W 305 mm
Schijfschuurmachine - TS305_230V Kenmerken Cast uitvoering Krachtige motor van 750 W. Schuurtafel verstelbaar tot 45 ° Hoekaanslag geleid in T-…
Holzmann Maschinen
Holzmann Maschinen MOBAS2RB Verlengset voor geleiderrail
Holzmann Maschinen MOBAS2RB Verlengset voor geleiderrail Features Highlights Geschikt voor MOBAS2 -…
